KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10188030
nr 1018 8030
Akvareller
+ färgetsningar, 2 + 2, hästmotiv, motivet: 23x30 + 12x17
Utrop:
400 kr
måndag 15 februari 2016
kl 20:08:02